درباره ما

درباره ما

معرفی آرتل

شرکت آرتل (سهامی خاص) از سال ۱۳۸۳ در زمینه فروش و خدمات پس از فروش محصولات IT فعالیت رسمی خود را آغاز کرده و تاکنون نسبت به ارائه خدمات در حوزه تلفن همراه، لپ تاپ و تبلت، all-in-one، ساعت هوشمند و کنسولهای بازی برای برندهای برتر دنیا مانند اپل، مایکروسافت سرفیس، مایکروسافت ایکس باکس، پلی استیشن سونی و نینتندو و تعمیرات تخصصی آنها فعالیت کرده است.

شرکت آرتان پرتو پایتخت (سهامی خاص) با اتکاء به سال ها تجربه و توانمندی علمی و فنی نفرات تشکیل دهنده آن در زمینه واردات، فروش و خدمات پس از فروش محصولات IT مشغول به فعالیت است. همچنین شرکت آرتل با در اختیار داشتن تیمی متخصص و حرفه ای و دارا بودن تجهیزات روز دنیا، آماده ارائه خدمات تخصصی در سریع ترین زمان و با کیفیت بسیار بالا در حوزه لپ تاپ، موبایل، تبلت، All In One، ساعت هوشمند و کنسول بازی برای برند های برتر دنیا مانند اپل، مایکروسافت سرفیس، سامسونگ، هواوی، مایکروسافت ایکس باکس، پلی استیشن سونی را به شما عزیزان می باشد.

مجوزات و گواهینامه ها

شرکت آرتل عضو رسمی سازمان نظام صنفی رایانه، عضو حقوقی انجمن انفورماتیک ایران و دارای جواز کسب از اتحادیه فناوران رایانه و اتحادیه تجهیزات مخابراتی و ارتباطی می باشد و دارای گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ در حوزه کیفیت خدمات است. همچنین شرکت آرتل دارای تأییدیه شبکه خدمات پس از فروش از سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان می باشد.